Stress-free travel
تجربه یک سفر بی استرس
Online payment
پرداخت آنلاین
24/7 Support
پشتیبانی ۲۴ ساعته
Unlimited advices
مشاوره رایگان
Best Price Guarantee
تضمین بهترین قیمتها

چرا اسپاد؟

گروه گردشگری اسپاد با تجربه ای بیش از ۶ سال در حیطه ی گردشگری ورودی به ایران،بی وقفه در تلاشیم تا ایران عزیزمان را به جهانیان بیشتر و بهتر معرفی کنیم و آنها را به دیدن سرزمین اجدادیمان دعوت کنیم. ما معتقدیم که ایران باید به یکی از محبوب ترین مقاصد در میان تمامی جهانیان تبدیل شود و تا رسیدن به این هدف از پا نخواهیم نشست.

چرا ایرانگردی را با اسپاد تجربه کنیم؟

سرزمین چهارفصل و زیبای ایران با جاذبه های بی شمار و پهناوری زیاد ، فرصتی است برای طراحی و برنامه ریزی تورهای داخلی ایرانگردی برای همه شهرها و نقاط مختلف، بخش تورهای داخلی اسپاد تراول تورهای متنوع و گسترده‌ای را برای مسیرهای متنوع فراهم آورده است، تورهای داخلی که با همراهی راهنمایان تور حرفه ای یا همان تورلیدرها برگزار می‌شود، با اتوبوس توریستی و یا با هواپیما و یا با قطار، تورهای ویژه شرکت‌ها، تورهای عرفانی و ادبی، تورهای مراسم و رویدادها، تورهای سازمان ها و گروه ها به مقاصد مختلف، تورهای جایزه ای و پاداشی، تورهای دانش آموزی و دانشجویی ، تور برای ایرانیان خارج از کشور، برنامه ریزی و اجرای تور از مبداء سایر شهرها، برنامه ریزی، قیمت سازی و پاسخگویی به همه تورهای اختصاصی و انفرادی به سراسر ایران از جمله خدمات این بخش است.

داستان برند اسپاد تراول

بخش گردشگری گروه اسپاد، با هدف معرفی بیشتر ایران به جهانگردان بین المللی، در سال ۱۳۹۲ تحت برند Espad Travel فعالیت خود را شروع کرد. 

در اسپاد تراول از ابتدا بر هدف افزایش آگاهی بین المللی نسبت به کشور عزیزمان ایران، تاکید داشته ایم. ازین رو تلاش کردیم تا با تقویت هرچه بیشتر زیر ساختهای آنلاین، در میان شرکتهای بین المللی دیگر شاخص باشیم. 

در ادامه، با تقویت تیم اجرایی اسپادتراول، نسبت به افزایش آگاهی مخاطبان تخصصی سفر در پلتفرم های بین المللی سفر همچون TripAdvisor کردیم. 

و هم اکنون مفتخریم به برخورداری از دایره ی گسترده ای از ارتباطات با شرکتهای بین المللی برگزار کننده تورهای ایران که در همکاری با آنها میزبان دوستداران ایران هستیم!

پیام مدیرعامل

در تمام سالهای فعالیتمان تنها و تنها به یک هدف ارزشمند شب و روز فکر کرده ایم و برای رسیدن به آن هدف بی وقفه تلاش کرده ایم. آن هدف چیزی جز معرفی هرچه بیشتر و بهتر ایران عزیزمان به تمامی مردم دنیا نبوده است. ازین رو تمامی تلاش خود و تیم اسپاد تراول بکار گرفته شد تا با سفر به کشورهای مقصد و شرکت در نمایشگاه های بین المللی ضمن برقراری ارتباط با شرکت های تورگردان قوی محلی، اقدام به معرفی هرچه بیشتر و بهتر ایران کنیم و آنها را نسبت به تشویق مسافرانشان به سفر به ایران ترغیب کنیم!

skyline 2

نمایندگان اسپاد تراول در کشورهای دیگر

russia

روسیه

turkey

ترکیه

uzbakistan

ازبکستان

canada

کانادا

تیم اجرائی گروه گردشگری اسپاد

7

محمدحسین قطعی

مالک و مدیرعامل

Reza Gholami

رضا غلامی

مدیر اجرایی

4

مهدی شمسائی

مدیرتورهای ورودی

Sara Pourasaf

سارا پورآصف

مدرس تورهای غذا

6

امین چمن خواه

راهنمای تور

2

پژمان نجات

مشاور سفرهای کانادا

Arad Ghodrati

آراد قدرتی

مدیر وب سایت

9

حمیدرضا بهادر

طراح گرافیک

به بالای صفحه بردن